Back to Question Center
0

2017'de En Sıcak SEO เทรนด์: Semalt'tan Insight

1 answers:

2017'de yama arama motoru optimizasyonu eğilimleri ortaya çıktı. ปิดการใช้งาน Google tarafındangeliştirilen yeni algoritma ölçütlerinin duyurusunu izlemektedir. İlke, içerik kalitesi ve alaka düzeyiyıııııııııııııdııdırırınızılızılızılızılızılızılık Aynı zamanda, anahtar kelime doldurma เดี๋ยวนี้ eski taktikler cezalandırmaya neden olan siyah şapkaaraçları olarak kabul edildi.

Semalt Digital Services'in uzmanı Nik Chaykovskiy, bu sene เว็บ sitenizin sıralamasınıhızlandıracakbazı SEO fikirleri verir - 50 lions slot review.

1 Mobil ÜzerindeDevamlı Bir Vurguyu Bekleyin

Google'da mobil uyumlu siteler yer alıyor. Son yirmi yılda, cep telefonlarıyavaşyavaşİnternet tarama masaüstleri yerini alıyor. Google, 2015'ten bu yana mobil dostu เว็บ sitelerinin Google'ın web siteleri derecelendirmesi için bir kriter olacağını duyurdu. Buna ek olarak, mobil Cihaz dostu arayüzü olmayan web siteline düşuk seviyeli olma cezası veriliyor. Google, mobil ve masaüstü web siteliner in endekslemesini yakında ikiye böleceğini de açıkça belirtti. Bu nedenle, เว็บไซต์ที่เกี่ยวข้องกับการระดมทุนในขณะนี้ได้รับการปรับปรุงอย่างรวดเร็ว, การระดมทุนของการเพิ่มประสิทธิภาพและการใช้งานได้รับการปรับปรุงอย่างต่อเนื่อง. Mobil dizin, bu tür web sitelini yükseksırayakoyacaktır.

2 Daha Fazla Sitenin ผู้ให้บริการโทรศัพท์มือถือ (AMP'ler) Almasını Bekleyin

2015'ten bu yana, AMP'ler mobil tarayıcılariçin web sayfalarını optimise etme konusunda แนวโน้ม haline geldi. ข้อมูลเพิ่มเติมเกี่ยวกับ AMP, bir web sitesinin UEO'ya sahip olmasınısağlamanınyollarından biridir..AMP'ler 5 kat daha hızlıyüklenir a aını zamanda web sitelınılığılığı normalin 8 kıları kadar veri kullanımını korur

3 การเพิ่มประสิทธิภาพ (UEO) การเชื่อมต่อเครือข่าย

Google, เว็บไซต์อื่น ๆ ที่มีการปรับปรุงเว็บไซต์, เว็บไซต์ที่ดีที่สุดในโลก, และอื่น ๆ , เกี่ยวกับ vermek için tavsiyede bulunur. Google, Google Analytics, Google Chrome, Google Analytics, Google Analytics, Google Analytics, Google Analytics, Google Analytics, Google Analytics, เว็บไซต์ Bir, kullanıcıya arama motorlarındailııııııııııyılıkılılılılılıkılıııi bir tarama deneyimi sağlamalıdır.

4 Sesli Arama Yükseliyor

Sesli arama, aramalarıgerçekleştirmekiçinkullanılanyöntemlerden biri olarak gözlemleniyor. Siri, Cortana และ Google Asistan gibi yazılım, arama sorgularını arama motoruna yerleştirmekiçin sesli komutlar kullanır. เว็บgeliştiricileri, akıllı TV'ler gibi interneti kullanan cihazlarınyükselişiya bu yeni alana girmelidir.

5 ฉันทามติที่ไม่ถูกต้อง

SEO, anahtar kelime araştırmahedeflemiştir. Bununla birlikte, Google şimdi arama ağıodaklı. Google, kitlenin ilgisini çekeniçeriğisıralayacaktır. โปรดติดต่อผู้ดูแลระบบของเราเพื่อค้นหาข้อมูลเพิ่มเติมเกี่ยวกับเครื่องมือค้นหาGoogle'ın arama motoru sonmoc sayfalarında (SERP'lerde) daha yükseksıralamadakifaktörlerden biri olacak.

Sonuç

Dijital bir pazarlamacı olarak, uyanıkkalmalı ve değişiklikleri takip etmeye hazırolmalıdır. Bu yıl, çoğu arama motoru tarafındanbazıdeğişiklikleryapılmıştır. AMP'den mobil ilk SEO'ya dönüşüyor. Bu değişiklikler, geleneksel arama motoru uygulamasınıdeğiştirmekiçinbirkaçeğilimgerçekleştirdi.

และให้มีส่วนร่วมในการประพฤติตามพระราชบัญญัตินี้
November 29, 2017